tabliczka WAVE bez zdjęcia

Tabliczka WAVE bez zdjęć to elegancja w każdym wymiarze. Klasyczny projekt wpasuje się w każde wnętrze stajni. Jeżeli chcesz podkreślić pochodzenia swoje konia do kilku pokoleń wstecz to właśnie  ten model proponujemy. Z uwagi na rozmiar imiona przodków, nawet z dalszych pokoleń, będą czytelne.

specyfikacja
rozmiar ok. 30 x 42 cm 87 zł
materiał: PVC 5mm

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. W ciągu kilku po otrzymaniu zamówienia prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  3. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  4. Jeżeli w projekcie należy nanieść jakieś poprawki-robimy to, jeżeli projekt zostaje zaakceptowany – tabliczkę przekazujemy do realizacji.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.