tabliczka na boks BLING

Tabliczka na boks BLING jest obowiązkową pozycją dla wszystkich fanów przepychu i błyskotek.  Brokatowy napis sprawi, że nikt nie przejdzie obok naszego boksu obojętnie .

specyfikacja
rozmiar 20 x 28 cm
materiał: aluminium
97 zł

rozmiar 42 x 30 cm
materiał: PVC 5 mm
117 zł

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. Pamiętaj o tym, żeby zdjęcia były jak najlepszej jakości!
  3. W ciągu kilku po otrzymaniu zamówienia prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  4. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  5. Jeżeli w projekcie należy nanieść jakieś poprawki-robimy to, jeżeli projekt zostaje zaakceptowany-tabliczkę przekazujemy do realizacji.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.