tabliczka PET

Tabliczka PET to ukłon w stronę naszych niekońskich podopiecznych. Świetna pamiątka lub pomysł na prezent. Odporna na warunki atmosferyczne – świetnie nada się do powieszenia na ogrodzeniu. Jako, że model ten tworzony jest od A do Z w naszej siedzibie oferujemy błyskawiczny czas realizacji.

specyfikacja
rozmiar 14 x 20 cm  37 zł 
rozmiar 20 x 28 cm 47 zł
materiał: aluminium
istnieje możliwość zamówienia tabliczki  w rozmiarze 42 x 30 cm
z PCV 5mm- 67 zł

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

UWAGA! JEŻELI PRZESYŁANE ZDJĘCIE JEST ZBYT DUŻE, PROSZĘ O DOSŁANIE GO OSOBNO PRZEZ E-MAIL info@equigrav.pl

Proszę pamiętaj o tym, że im wyższej jakości prześlesz nam zdjęcie, tym lepszy będzie efekt końcowy 🙂

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. W ciągu 2-3 dni prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  3. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  4. Jeżeli w projekcie należy nanieść jakieś poprawki-robimy to, jeżeli projekt zostaje zaakceptowany to w ciągu 24h wysyłamy tabliczkę.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.