tabliczka WAVE

Tabliczka WAVE poszerza naszą ofertę o długo wyczekiwany kształt fali. Materiał użyty w produkcji jest niezwykle wytrzymały i model ten nada się jako tabliczka wyjazdowa, którą wrzucimy do paki i zabierzemy na wszystkie zawody 🙂

specyfikacja
rozmiar 30 x 42 cm 97 zł
materiał: PCV grubość ok. 5 mm

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

UWAGA! JEŻELI PRZESYŁANE ZDJĘCIE JEST ZBYT DUŻE, PROSZĘ O DOSŁANIE GO OSOBNO PRZEZ E-MAIL equigrav@gmail.com

ZDJĘCIA UŻYTE W TYM MODELU, Z UWAGI NA DUŻY ROZMIAR TABLICZKI, MUSZĄ BYĆ BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI!
w przypadku posiadania zdjęć słabszej jakości-polecamy tabliczki ALU

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. W ciągu kilku po otrzymaniu zamówienia prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  3. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  4. Jeżeli w projekcie należy nanieść jakieś poprawki-robimy to, jeżeli projekt zostaje zaakceptowany, tabliczkę przekazujemy do realizacji.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.