zestaw FEED

Zestaw FEED to niezastąpione rozwiązanie do dużych stajni czy pensjonatów. Każdy opiekun konia wie, jak ważną rolę w codziennym życiu koni pełni odpowiednie żywienie. Oferowany zestaw pomoże dopilnować, aby każdy posiłek naszego podopiecznego wyglądał tak jak zaplanujemy. Taka tabela będzie również świetną pomocą dla stajennego.  Jako, że model ten tworzony jest od A do Z w naszej siedzibie oferujemy błyskawiczny czas realizacji.

specyfikacja
rozmiar tabliczki głównej 20 x 28 cm,
tabeli żywienia 10 x 28 cm
materiał: aluminium

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

UWAGA! JEŻELI PRZESYŁANE ZDJĘCIE JEST ZBYT DUŻE, PROSZĘ O DOSŁANIE GO OSOBNO PRZEZ E-MAIL equigrav@gmail.com

Proszę pamiętaj o tym, że im wyższej jakości prześlesz nam zdjęcie, tym lepszy będzie efekt końcowy 🙂

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. W ciągu kilku po otrzymaniu zamówienia prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  3. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  4. Nanosimy ewentualne poprawki lub oddajemy tabliczkę do realizacji.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.