tabliczka YUMMY

Tabliczka YUMMY bez zdjęcia to odpowiedź dla miłośników przechowywania paszy w słynnych pojemnikach z IKEA 🙂 Koniec z niechlujnym pisaniem po pojemnikach! Wychodzimy naprzeciw i proponujemy aluminiową naklejkę idealnie dopasowaną rozmiarem do pojemników IKEA, ale sprawdzą sie również jako informacyjne ozdobniki innych pudełek.  Jako, że model ten tworzony jest od A do Z w naszej siedzibie oferujemy błyskawiczny czas realizacji.

specyfikacja
rozmiar 30 x 10 cm 29 zł
materiał: aluminium

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. W ciągu kilku po otrzymaniu zamówienia prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  3. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  4. Nanosimy ewentualne poprawki lub oddajemy tabliczkę do realizacji.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.