tabliczka ALU

Tabliczka ALU bez zdjęć to nasz najbardziej klasyczny rodzaj tabliczki. Elegancki wygląd świetnie pasuje do każdego rodzaju stajni. Jako, że model ten tworzony jest od A do Z w naszej siedzibie oferujemy błyskawiczny czas realizacji.

specyfikacja
rozmiar 14 x 20 cm 45 zł
rozmiar 20 x 28 cm 50 zł
materiał: aluminium

Do każdej tabliczki podchodzimy indywidualnie, a we wszystkie projekty wkładamy nie tylko mnóstwo serca, ale i czasu. Czas realizacji zatem uzależniony jest od aktualnej ilości zleceń. Wierzymy, że finalny efekt wynagrodzi ewentualnie dłuższe oczekiwanie! W celu potwierdzenia czasu realizacji prosimy o kontakt.

jak złożyć zamówienie

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. W ciągu kilku po otrzymaniu zamówienia prześlemy propozycję projektu. Pamiętaj, że każdy projekt tworzony jest indywidualnie, a proces tworzenia pracochłonny. W celu potwierdzenia dokładnego terminu realizacji, skontaktuj się z nami mailowo.
  3. Oferujemy pełną gamę kolorów, a każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Jeżeli interesuje Cię dokładna stylistyka lub kolorystyka to proszę daj nam znać w formularzu-przyśpieszy to proces realizacji całego zamówienia 🙂
  4. Nanosimy ewentualne poprawki lub oddajemy tabliczkę do realizacji.
Kolory znajdujące się na projektach przesyłanych do Państwa mogą nieznacznie odbiegać od tych na produkcie finalnym,
wynika to z różnicy w ustawieniach monitorów.
Oferujemy możliwość przesłania darmowych próbek do akceptacji.